Obchod - Marketing - Telemarketing
Marketingový, telemarketingový a obchodní specialista.
 
Partnerské weby:
Plus500

Aktuální nabídka spolupráce

Aktuální nabídka spolupráce.
V současné době jsem v rekonvalescenci po operaci páteře s možností docházet do firmy a hledám spolupráci se seriózním podnikatelem/společností v Praze na na zkrácený úvazek (cca 100 hodin měsíčně). Jsem finančně zajištěný a mojí hlavní pracovní motivací nejsou v současné době peníze, ale pracovní kontakt s lidmi a práce samotná. Můj zdravotní stav se zlepšuje a po tomto přechodném období pro Vás mohu v případě Vašeho zájmu pracovat dlouhodobě.
 
Nabízím obchodní spolupráci a své nadstandardní služby (15 let praxe) za velice solidních podmínek seriózní společnosti (podnikateli/ce) s úspěšnou historií, která/ý obchoduje s kvalitními produkty a nebo poskytuje kvalitní služby.
Například:
Navýšení prodeje, podpora prodeje a prodej Vašich kvalitních produktů a služeb, tvorba obchodních prezentací, 
nadstandardní péče o Vaše stávající klienty a akvizice klientů nových, rozšiřování Vašich obchodních aktivit, komplexní obchodní činnosti, marketing a telemarketing, speciální personalistika, školící i doškolovací procesy pro manažery a obchodníky, budování a vedení obchodních týmů, administrativní činnosti, přivedení přímých zákazníků do Vaší firmy, prodejny, e-shopu s luxusním zbožím atd.).
K
omplexní výpis všech činností, které v nadstandardní kvalitě zvládam a vykonávám naleznete v rubrice
Výpis mých činností a služeb a preferuji spolupráci v Praze, ale v případě zajímavé nabídky není Praha podmínkou.
Veškeré potřebné informace včetně mých profesních zkušeností a praxe naleznete v rubrikách těchto webových stránek a v případě Vašeho zájmu o spolupráci Vás pouze požádám o zaslání adresy Vašeho webu k prostudování, stručný popis toho, o jaké činnosti máte konkrétní zájem a také o alespoň zběžné přečtení souvisejících rubrik těchto stránek včetně rubriky Kontakty + důležité informace - děkuji.
Přímý telemarketingový prodej - možno kombinovat s ostatními "typy" prodeje produktů/služeb a v případě potřeby lze také domlouvat osobní jednání s klienty:

Pokud obchodujete s kvalitními produkty a nebo poskytujete kvalitní služby (možno i vyšší cenové kategorie), tak lze zajistit jejich přímý prodej a nebo podporu prodeje formou tzv. obchodního telemarketingu.

Tato prodejní forma je také vhodná pro přivedení přímých zákazníků/klientů do Vaší firmy, prodejny a nebo do kvalitního e-shopu s luxusním zbožím vyšší cenové kategorie. Zaměření Vašich produktů nebo služeb není až na vyjímky nijak omezeno a Vaše vhodné produkty/služby by měly mít nastavený jednoduchý systém související s prodejem i následnými technickými a administrativními procesy (více informací naleznete v rubrice
Telemarketing).

Druhou zajímavou variantou spolupráce v této oblasti je, že pro Vás vyberu a efektivně proškolím vhodné kandidáty pro tuto formu prodeje a věci související, takže budete mít své vlastní vyškolené specialisty a nebudete tak odkázáni na nikoho jiného mimo Vaší firmu.

Orientační postupy:
1.-
Proškolím se na Váš produkt/šlužbu a v případě potřeby společně synchronizujeme vše potřebné pro tento typ prodeje.
2.- Vytvořím prodejní scripty, zvolím optimální strategie pro prodej a vyberu (vybereme) vhodné cílové skupiny potencionálních klientů/firem.
3.- Vytvořím podpůrný prezentační obchodní email s přílohami Vámi nabízených produktů/služeb včetně odkazu na Váš web atd. (pokud již takovýto prezentační e-mail máte, tak tento bod odpadá).
4.- Následují obchodní hovory (telemarketingový prodej nebo domluva osobního jednání s klienty) včetně vedení a doplňování databáze klientů/firem.
5.- Vzájemná domluva dalších souvisejících činností a jejich zajištění (administrativní postupy a činnosti, systém distribuce zboží/služby, fakturace atd.).

Pro vyhodnocení toho, zda je Váš produkt nebo služba vhodný/á pro přímý prodej prostřednictvím obchodního telemarketingu mi prosím zašlete e-mailem základní informace ohledně Vašeho produktu/služby a adresu Vašich firemních webových stránek k prostudování - děkuji.

Forma, rozsah, délka a další související věci ohledně spolupráce závisí pouze na naší vzájemné seriózní domluvě. Při zahájení spolupráce lze domluvit oboustrannou zkušební dobu a v případě vzájemné spokojenosti ve spolupráci pokračovat dlouhodobě.

Vzájemné férové jednání považuji za samozřejmé a v případě domluvy obchodní spolupráce většího rozsahu Vám garantuji, že mám možnost bezproblémového "zajištění" svých stávajících aktivit a Vám tak mohu věnovat 100% svého pracovního času. P.S. Pouze pro doplnění informací uvádím, že nemám zájem o spolupráci v oblastech MLM, nebankovních úvěrů a IT služeb/produktů - děkuji za pochopení.
E-mail:  obchod-marketing@email.cz   ---   Telefonní číslo:  +420 702 664 113
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one